Het Technics KN2000 Keyboard heeft een niet standaard Floppydrive aansluiting met 24 pinnen.
Deze is niet zonder meer aan te sluiten op een Gotek Floppydrive Emulator , Je hebt daarvoor een verloopkabel nodig.
Het volgende schema geeft je een overzicht hoe de verbindingen op zo'n adapter / verloopkabel eruit zouden moet zien :
Het Technics KN2000 Keyboard 24 pins Interface
Ook zijn er adapters verkrijgbaar voor een gotek floppydrive aan te sluiten op een Technics KN-2000 keyboard, die deze conversie doen zonder knutselen en solderen.
Ik heb deze adapter ook in het assortiment, het is dezelfde interface als voor de Korg X2 en verwanten.
Je kunt dit interface hier vinden.
Submit your review | |
1 2 3 4 5 | |
Submit Cancel |
Solid quality interface, also works for Brother typewriter LW35, make shure you install flashfloppy with default settings instead of the standard Gotek firmware. Thumbs up.
Gekocht samen met Gotek USB (SFRM72 TU100K) voor vervanging floppydrive van een KORG X3. Werkt perfect. Wel de jumpers op JA en S0 zetten.