Shop : 5.25 Gotek met 1.3 Oled display, Buzzer, en Rotary Encoder met jog shuttle

Prijs Omschrijving
70,00 Euro 5.25 Gotek met 1.3 Oled display, Rotary Encoder met jog shuttle, en Buzzer

Deze Gotek wordt geleverd als inbouw model met een speciaal 5,25 inch bracket voor montage op de plaats van een 5,25 floppy drive of CD-Rom drive.

Uitvoering : 5.25 Gotek met 1.3 Oled display, Buzzer en Rotary Encoder
Kleuren : Zwart

5.25 Gotek met 1.3 Oled display, Buzzer, en Rotary Encoder met Jog Shuttle

5.25 Gotek met 1.3 Oled display, Buzzer, en Rotary Encoder met Jog Shuttle

5.25 Gotek met 1.3 Oled display, Buzzer, en Rotary Encoder met Jog Shuttle

Ik kreeg de vraag of ik een speciale Gotek kon ontwerpen en bouwen die direct in een 5,25 slot van een custom  Amiga (in een PC behuizing) zou passen.
dat resulteerde in een speciaal door mij ontworpen en 3D geprint 5,25 inch Bracket, dat zorgt ervoor dat de gotek probleemloos op een vrije 5,25 inch plek kan worden bevestigd.
Oled Display , buzzer en Rotary encoder zijn geplaatst zonder gebruik van lijm, en zijn probleemloos te vervangen mocht dit ooit noodzakelijk zijn.

5.25 Gotek met 1.3 Oled display, Buzzer, en Rotary Encoder met Jog Shuttle

Het design van de behuizing is zo gemaakt dat alle uitbreidingen simpel gemonteerd en eventueel gedemonteerd kunnen worden, dus geen klodders lijm, gaten boren of  andere fratsen.

Deze 5.25 Gotek met 1.3 Oled display biedt je door het gebruik van een een grotere display ruimte voor 4 regels informatie ipv de 2 regels informatie bij de 0.91 Oled display.
Ook heb je de mogelijkheid om 3 regels te gebruiken waarvan 1 regel op dubbele grootte kan worden getoond, voor als je net als ik wat ouder en kippiger wordt 🙂

Vergelijk tussen o.91, 0.96 en 1.3 Oled Displays

De drives zijn voorzien van de laatste nieuwe Flashfloppy firmware, zijn volledig getest en direct klaar voor  gebruik.

Er is ook een versie met een normale draaiknop verkrijgbaar, die vindt je hier

De versie met een 0.96 display vindt je hier.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 3 reviews
5.25 Gotek + Amiga external interface

The 5.25 Gotek + Amiga external interface works like a charm with my Amiga 500.
My plan is to install it in the housing of my old defect external 5.25" Amiga floppy drive.
I had a nice guidance from Ed before ordering.

Mooi spul!

Echt top notch deze Goteks in 5.25”. Heb ze ingebouwd in mijn PC8801 en werken perfect!

Perfect!

Woensdagochtend betaald en 's avonds afgeleverd thuis door Ed zelf.
Bleek dichtbij te wonen en was in de buurt. Wat een service! Zelfs met attentie erbij, dochter heel blij.
Ik heb de 5.25 Gotek met 1.3 Oled display direct uitgeprobeerd met een aantal DOS images (Olivetti 3.20 en 6.22 upgrade) en door de folder structuur lopen bleek heel eenvoudig.
Werkt als een trein. Ook leuk dat je kunt zien welke track en side worden uitgelezen.
Het geluidje uit het speakertje maakt het af. Net een echte floppy drive maar dan zoveel handiger.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

5.25 Gotek met 1.3 Oled display, Buzzer, en Rotary Encoder met Jog Shuttle
Average rating:  
 0 reviews

Reacties zijn gesloten.